0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کافه فایل چیست ؟

کافه فایل یک مارکت آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال همانند قالب آماده اینستاگرام، قالب پاورپوینت پایان نامه و… است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل سورس کدهای لازم برای شروع برنامه نویسی (اندروید و IOS و وب سایت و نرم افزار و …) و فایل های گرافیکی ارزشمند و عکس و … را از آن تهیه نمائید.

نحوه کارکرد کافه فایل

کافه فایل با هدف کارآفرینی و رشد بازار برنامه نویسی و تجارت الکترونیک در ایران راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان و برنامه نویسان باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک برنامه نویس موبایل) محصولات خود را آماده مینمایند (مثلا سورس یک اپلیکیشن تجاری) و با قیمت مناسب و کارشناسی شده در مارکت کافه فایل عرضه میکنند و سپس از هر فروش محصولشان 70 درصد سود می برند و 30 درصد نیز عاید کافه فایل خواهد شد .

و گروهی از کاربران نیز در صورت نداشتن محصول شخصی ، می توانند به عنوان بازاریاب در مارکت کافه فایل عضو شده و به واسطه بازاریابی و فروش محصولات موجود در مارکت سود ببرند .

مزیت کافه فایل

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از کافه فایل استفاده نمایند؟

کارآفرینی کافه فایل

از آنجایی که در  مارکت کافه فایل ، متخصصان فرصت عرضه محصولات و پروژه های خود را دارند و 70٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند ، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد . یعنی مثلا اگر در یک ماه در کافه فایل ۱۰۰ میلیون تومان محصول فروخته شود ، 70 میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و این روند فرصت خیلی خوبی برای درآمدزایی افراد علاقه مند و متخصص پدید می آورد.

جهت ارتباط با ما میتوانید از فرم تماس با ما استفاده نمائید .
مدیریت مارکت : جواد جهانی تبار

0